Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

dla Patrycji Wdowiak


Tuż przed świętami Bożego Narodzenia miał miejsce miły telefon. Zadzwoniła do nas pani Patrycja z ofertą przekazania biżuterii, byśmy mogli ją później sprzedawać na aukcjach i zyskać pieniądze na cele statutowe fundacji. Oczywiście z entuzjazmem się zgodziliśmy.
Kilka dni temu miało miejsce przekazanie owej biżuterii. Pani Patrycja to przesympatyczna młoda osóbka, opiekunka 16-letniego Klemensa i miłośniczka kotów. Od razu znalazłyśmy wspólny temat : koty i kocim opowieściom wprost nie było końca.
Przekazana biżuteria jest zrobiona własnoręcznie przez panią Patrycję, bardzo delikatna i kobieca. Jednakże tak jak wcześniej zapewniła znajdą się również kocie motywy i tak też się stało : filcowe kocie kolczyki i broszki weszły w posiadanie naszej fundacji.
Z tego spotkania napewno zawiąże się dalsza współpraca co obie strony ochoczo oznajmiły. Bardzo miłe są dla nas takie chwile, gdy ludzie zgłaszają się z bezinteresowaną chęcią pomocy.
Oby tak dalej.

 

Wpis: 20.01.2011