Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

Strona główna


Nasze aukcje na allegrozbiórki na portalu Siepomaga i bazarki na Facebooku

 

Co każdy kociarz wiedzieć powinien

 

Program sterylizacji kotów wolno żyjących w Łodzi w 2017 r.

 


 

Nazywam się Iza Milińska i witam Państwa na stronie fundacji KOCIA MAMA.

Fundacja nasza mogła powstać dzięki wyjątkowym ludziom, jakich spotkałam na swej drodze w czasie pomagania i opiekowania się kotami bezdomnymi.
Są to istoty o niesamowitej wrażliwości na niedolę i krzywdę kotów, szczególnie tych przeganianych z podwórek, tułających się, głodnych i chorych.
Fundację generalnie tworzą kobiety, to one sprawują tu najważniejsze funkcje, kreślą kierunki rozwoju, tworzą nowe projekty oraz kampanie społeczne.


Nazwa Fundacji nie jest przypadkowa.

Trafiają do nas często kocięta kilkudniowe, kilkutygodniowe, chore, okaleczone, zalęknione. Wtedy tak jak matki opiekujemy się nimi, głaszczemy, pielęgnujemy, podajemy leki, wstajemy w nocy do maluszków, żeby je karmić, walczymy o każde życie, nawet jeśli tli się ono malutką iskierką. Uczymy je zaufania do człowieka i tak jak matki jesteśmy dumne, kiedy maluchy rosną i znajdują nowe domy.
Kiedy koty okaleczone w wyniku wypadku są kochane przez nowych opiekunów, a chore i bez szans poprawy zdrowieją i baraszkują w naszych domach, serce rośnie nam z dumy, w oczach szklą się łzy i nikt już nie pamięta o nieprzespanych nocach i dniach pełnych obaw.

Nasza Fundacja jest organizacją non profit. Pracuje w oparciu o całkowity wolontariat.
Pomagamy rozwiązać kocie problemy każdej osobie, która się do nas zgłosi, bez względu na wiek czy status społeczny.
Społeczność, jaką stała się przez lata działania FKM, pomaga sobie wzajemnie i wspiera się w sytuacjach trudnych.
Nie zawsze jest pięknie, często zdarzają się nam trudne operacje czy długotrwałe leczenie, dlatego prosimy o pomoc. Można wybrać sobie formę darowizny, my wdzięczne będziemy za każdą. Z uwagi na wielopłaszczyznowość działania każde wsparcie jest cenne.
Koty są w centrum naszych poczynań, ale z biegiem lat zaczęłyśmy pomagać dzieciom chorym i samotnym matkom. Wszystko się u nas miesza, bo koty są wszędzie i za ich sprawą tyle się dzieje w naszej organizacji.

Apelujemy do ludzi o WIELKICH SERCACH o wsparcie, o wolontariat, o leki, karmę czy żwirek.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może zaadoptować kociaka, dlatego przygotowaliśmy kącik wirtualnych adopcji, gdzie można się opiekować kociakiem na odległość oraz konto bankowe, żeby przesłać pieniądze. Naprawdę wierzymy w ludzi, w ich dobre serca i wielkoduszność, prosimy przecież nie dla siebie tylko dla zwierząt, które żyją obok nas i jeśli są w potrzebie, to ratujemy je bez wahania.

 Nasz numer KRS:

 

0000298342

 

 

Nasze konto:

89 8784 0003 2001 0001 0155 0001


Informacja dla osób robiących przelewy z zagranicy: