Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

dla Joanny Konojackiej


Ania opiekuje się profilem FKM na portalu społecznościowym Facebook, a tam ludzie piszą rozmaite posty, część z  nich dotyczy pomocy adopcyjnej, zapytań o kwestie medyczne ale są i oferty wsparcia.

Zakres działania kociej fundacji niezauważalnie obejmuje coraz większe tereny. Już nie zamykamy się tylko na koty lokalne, są dwie Filie, ludzie związani z Kocią Mamą podróżują, znajdują koty, zatem fama o naszych dokonaniach też się roznosi. Nie umiem odmawiać pomocy, zawsze jest to trudna decyzja. Dlatego jeśli, tak jak w tym przypadku, dar serca przyjechał do Fundacji ze Szczecina, mam sygnał, że postronni ludzie widzą naszą pracę, doceniają, ufają naszym działaniom i jeszcze pomagają. Piękna zapłata za codzienny trud. 
 
Dla takich chwil warto, Anula, pilnować Szefowej i sumiennie przypominać: zajrzyj, proszę, na profil KM, tam jest zapytanie.
Bardzo dziękujemy pani Joannie za przekazane dary. 
 
Zdjęcia zrobiła Ania G, wszystkie prezenty trafią na Allegro, a dodatkowe opisy załączone do przesyłki tylko ułatwią pisanie aukcji. 
 
Wpis: 20.08.2014