Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

dla Bogdana Rogulskiego

 

Kiedyś powiedziałam, śmiejąc się, że każdy komu los kotów bezdomnych nie jest obojętny, wcześniej czy później trafi na moje podwórko, już koty się o to postarają.
Jak widać i tym razem miałam rację, bo oto za kocią przyczyną dołączył do przyjaciół fundacji kolejny wyjątkowy człowiek.
Wszedł ze swoimi umiejętnościami i pasją w tę płaszczyznę pracy, która nam sprawiała najwięcej kłopotu a zarazem kulała strasznie.
W FKM od zawsze największym problemem było robienie zdjęć, przygotowywanie  dokumentacji potrzebnej do reportaży i aukcji charytatywnych.

Oprócz tego założyciel fejsbukowej grupy POLUB MNIE, POLUBIĘ CIEBIE i pomysłodawca Akcji na rzecz FKM. 

Bardzo serdecznie chciałam podziękować za pomoc, zaangażowanie oraz czas jaki został poświęcony Fundacji, sądzę, że ludzie tak jak koty bardzo cenią sobie niezależność i czasem dzieje się tak iż po burzach i zawirowaniach przychodzi cisza, czas na refleksję i zadumę. Wtedy zaczynamy dostrzegać to, co dotąd było dla nas poza strefą pojmowania a nadawało sens byciu razem, wspólnemu działaniu.
Życie jest pełne niespodzianek, nie ma ostatecznych rozwiązań tam gdzie grają emocje ludzi i zwierząt, wszyscy mamy prawo do własnych decyzji, nawet do błędu, to jest bowiem nasze doświadczenie, wiedza, dorobek.
Zatem mając w pamięci wszystkie wspólne dokonania, raz jeszcze dziękuję Ci za wszystko Bogdanie Rogulski.

 

Wpis: 22.08.2013