Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

Jak pracujemy

 

Z uwagi na to, iż wolontariuszki odpowiedzialne za kontakt telefoniczny pracują i uczą się, prosimy o przestrzeganie w/w godzin kontaktów telefonicznych. Niedziele, jeśli nie dzieje się nic pilnego czy dramatycznego, proszę traktować jako dni świąteczne.

Praca w naszej Fundacji opiera się na innych zasadach niż w Towarzystwach czy znanych nam organizacjach pro zwierzęcych. Rozumiemy chęć pomocy kotom bezdomnym, ale odwiedzanie czy dzwonienie o każdej porze dnia czy nocy czyni pomału nasze życie prywatne koszmarem. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności, prawa do odpoczynku i życia rodzinnego.

Adres podany jako siedziba Fundacji, to nie jest miejsce żadnego przytuliska czy kociego azylu. Tu nie ma setki kotów w klatkach czekających na adopcję. Jest to miejsce tylko i wyłącznie użyczone na skład klatek, kontenerów i kociej karmy. Można tu uzyskać odpowiednie informacje czy wypożyczyć niezbędne do transportu kota akcesoria, ale po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z wolontariuszką podaną w kontakcie.
Rozumiemy, że kocich spraw do rozwiązania są tysiące, jesteśmy po to aby służyć swą radą, pomocą i doświadczeniem, jednakże z uwagi na to, że cały ciężar kotów łódzkich i nie tylko, pomału zostaje przenoszony na naszą Fundację, nie zdołamy w krótkim czasie rozwiązać nagromadzonych przez lata problemów. Prosimy o cierpliwość, współpracę i aktywność karmicieli i opiekunów kotów bezdomnych. Razem możemy więcej i szybciej zrobić w tym samym czasie.