Uwaga! Znajdujesz się na archiwalnej stronie Fundacji Kocia Mama. Aktualna strona znajduje się pod adresem www.kociamama.pl

dla Katarzyny Koniuszy i Małgorzaty Radkiewicz

 

Dwie dziewczyny z Krakowa niezależnie od siebie miały ten sam pomysł, by wesprzeć Kocią Mamę w jej działaniach. 

Z uwagi na odległość  bycie domem tymczasowym jest raczej niemożliwe. Jednak są też inne metody na bycie użytecznym. Katarzyna Koniuszy podarowała Fundacji to, co jest najcenniejsze - swój talent, czas i serce. Dzięki jej wizjom i talentom artystycznym możemy już wkrótce zaoferować na allegro przepiękne przedmioty, które ucieszą nie tylko oko kociarza. Wyroby Kasi są bowiem niezwykle piękne i jedyne w swoim rodzaju.

Małgorzata Radkiewicz przekazała nam dzwonki rowerowe,  oczywiście z motywem kocim. Pomysłowość sympatyków FKM jest równa naszej, tak więc niebawem szefowa od allegro będzie miała problem z przechowywaniem rzeczy, które prezentowane są pod szyldem Kociej Mamy. Dodam, że tylko nasza Fundacja ma tak dużą i wszechstronną ofertę na portalu aukcyjnym. Jest to oczywiście efekt posiadania w swej załodze dziewcząt i kobiet o niebanalnych pomysłach, zainteresowaniach i pasjach,  a także o wszechstronnych uzdolnieniach manualnych.

 

Wpis 26.04.2014